Logo
Nicklas Sångberg
Nicklas Sångberg
Grundare | VD | Digital affärsutvecklare
+46 70 387 71 77 nicklas@newcustomers.selinkedin
Robert Nyberg
Robert Nyberg
Grundare | Senior SEO Specialist
+46 70 718 96 97 robert@newcustomers.selinkedin
Lovisa Byström
Lovisa Byström
Teknisk SEO - SEM
+46 70 653 26 63 lovisa@newcustomers.selinkedin
Nicklas Larenholtz
Nicklas Larenholtz
Head of SEO
+46 73 80 123 17 nicklasl@newcustomers.selinkedin
Hanna Modig
Hanna Modig
Head of content (Föräldraledig)
+46 70 280 90 95 hanna@newcustomers.selinkedin
Christoffer Jonsson
Christoffer Jonsson
Partner | Sales Manager
+46 72 963 29 01 christoffer@newcustomers.selinkedin
William Sångberg
William Sångberg
Webmaster
+46 70 718 96 97william@newcustomers.se
Marika Karlöf
Marika Karlöf
Tf Head of Content
+46 72 965 18 03 marika@newcustomers.selinkedin
Gary Cattermole
Gary Cattermole
Head of SEM
+46 76 040 32 11gary@newcustomers.selinkedin
Dennis Andersson
Dennis Andersson
Head of development
+46 76 336 34 30‬dennis@newcustomers.selinkedin

Kontakta oss

Varmt välkommen till oss på new customers. Vi har specialiserat oss på att skapa mer trafik till din webb, få ut mer affärer från webben och uppgradera dina kunders kundresa.

Stockholm Address
Stockholm
Kungsgatan 9
111 43 Stockholm
Göteborg Address
Göteborg
Kungsportsavenyn 21
411 36 Göteborg

Letar du efter våra medarbetare? Hitta dem här.