Logo

Om oss

Varmt välkommen till oss på new customers. Vi är specialiserade på att skapa nya affärer genom att driva trafik till webben.

New Customers

En resultatinriktad och inlyssnande digital affärspartner

Vi som jobbar på new customers är ett tävlingsinriktat järngäng som älskar att göra affärer.

Vår ambition är att vara en lika pådrivande som inlyssnande partner, som genererar ökad lönsamhet åt er verksamhet genom webben som plattform.

Framgången i vårt arbete ligger i vårt engagemang, vår expertis och inte minst – i vår välutvecklade process.

Vill du veta mer om hur vi kan hjälpa dig och din verksamhet?

Släng iväg ett mejl eller lyft luren så pratar vi mer!

/ Nicklas och Robert

Grundare | VD | Digital affärsutveckling
Nicklas Sångberg

Grundare | VD | Digital affärsutveckling

+46 70 387 71 77 nicklas@newcustomers.se
Grundare | Senior SEO
Robert Nyberg

Grundare | Senior SEO

+46 70 718 96 97robert@newcustomers.se
Nicklas Sångberg
Nicklas Sångberg
Grundare | VD | Digital affärsutvecklare
+46 70 387 71 77 nicklas@newcustomers.selinkedin
Robert Nyberg
Robert Nyberg
Grundare | Senior SEO
+46 70 718 96 97 robert@newcustomers.selinkedin
Marika Karlöf
Marika Karlöf
Tf Head of Content
+46 72 965 18 03 marika@newcustomers.selinkedin
Nicklas Larenholtz
Nicklas Larenholtz
Head of SEO
+46 73 80 123 17 nicklasl@newcustomers.selinkedin
Lovisa Byström
Lovisa Byström
Teknisk SEO - SEM
+46 70 653 26 63 lovisa@newcustomers.selinkedin
Christoffer Jonsson
Christoffer Jonsson
Partner | Sales Manager
+46 72 963 29 01 christoffer@newcustomers.selinkedin
Hanna Modig
Hanna Modig
Head of content (Föräldraledig)
+46 70 280 90 95 hanna@newcustomers.selinkedin
William Sångberg
William Sångberg
Webmaster
+46 76 635 39 58william@newcustomers.se
Gary Cattermole
Gary Cattermole
Head of SEM
+46 76 040 32 11gary@newcustomers.selinkedin
Dennis Andersson
Dennis Andersson
Head of development
+46 76 336 34 30‬dennis@newcustomers.selinkedin
Malena Lagerhorn
Malena Lagerhorn
Content writer
+46 70 251 62 06malena@newcustomers.selinkedin
35+
Kunder
10
Specialister
2021
Grundat
Google Partner

Kontakta oss

Varmt välkommen till oss på new customers. Vi har specialiserat oss på att skapa mer trafik till din webb, få ut mer affärer från webben och uppgradera dina kunders kundresa.

Stockholm Address
Stockholm
Kungsgatan 9
111 43 Stockholm
Göteborg Address
Göteborg
Kungsportsavenyn 21
411 36 Göteborg

Letar du efter våra medarbetare? Hitta dem här.